Proste reguły właściwego ubioru

2016-06-12 12:28

Każde działanie podlega pewnym regułom i nawet sposób właściwego stroju powinien trzymać się kilku sztywnych wskazówek. Jeżeli myślisz, iż starczy zakupić markowe ubrania i wszystko będzie pasować to jesteś w błędzie. To najważniejsza zasada: noszenie firmowych ubrań nie dokona, że będziesz od razu prezentować się świetnie. Markowa odzież może być podwaliną, ale nigdy nie będzie starczającym warunkiem wystrzałowego wyglądu. Przyjrzyjmy się pewnym regułom, dzięki którym będziesz wiedział jak dobierać do siebie rzeczy.

Skup się na klasycznym wyglądzie

Style w modzie zmieniają się z każdą chwilą. Najlepszą rzeczą jaką możesz zrobić to ubieranie się w klasyczny sposób. Skoncentruj się na stroju, który nigdy nie wychodzi z mody i zawsze jest na topie. Szukaj kolorów, które najbardziej odzwierciedlają Twoje cechy osobowości.

Ignoruj znane marki

Ubieranie się musi być rozważne. Nadzwyczaj kluczowa jest zasada, aby nie stać się niewolnikiem tych wszystkich wiodących marek. Jeśli jesteś w stanie nabyć szalenie drogie ubrania znanej marki to musisz zadać sobie pytanie: czy rzeczywiście jest Ci to potrzebne? A może chcesz mieć tą rzecz w szafie jedynie ze względu na markę? Istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że taki sam styl, design i kolor osiągalne są w innym sklepie w cenie detalicznej, która będzie bardziej pasowała do Twego portfela.

Eksperyment z kolorami

Czarny, błękitny i granatowy to typowe kolory rekomendowane dla mężczyzn. Jednakże każdy może eksperymentować z kolorami, zwłaszcza z odcieniami i stonowanymi barwami.

Powrót